Thursday, Oct. 26
Edison vs. Highlands, 7 p.m. at Alamo Stadium
Laredo United South vs. Del Rio, 7 p.m.
Friday, Oct. 27
SACS vs. Austin Hyde Park, 7 p.m.
Saint Mary’s Hall vs. Austin Regents, 7 p.m.
Devine vs. Poteet, 7:30 p.m.
Crystal City vs. Pearsall, 7:30 p.m.
Lytle vs. Carrizo Springs, 7:30 p.m.
Llano vs. Hondo, 7:30 p.m.
Navarro vs. Wimberley, 7:30 p.m.
Robstown vs. Somerset, 7:30 p.m.
La Vernia vs. Pleasanton, 7:30 p.m.
Fredericksburg vs. Canyon Lake, 7:30 p.m.
Boerne vs. Taylor, 7:30 p.m.
Austin Eastside Memorial vs. SA Brooks Academy, 7:30 p.m.
McCollum vs. Southside, 7:30 p.m.
Uvalde vs. Floresville, 7:30 p.m.
Eagle Pass Winn vs. Harlandale, 7:30 p.m. at Harlandale Memorial Stadium
Sam Houston vs. Kennedy, 7:30 p.m. at Edgewood Veterans Stadium
Brackenridge vs. Burbank, 7:30 p.m. at SAISD Sports Complex
Memorial vs. Lanier, 7:30 p.m. at Alamo Stadium
Seguin vs. Marble Falls, 7:30 p.m.
Dripping Springs vs. Alamo Heights, 7:30 p.m.
Lockhart vs. Medina Valley, 7:30 p.m.
Kerrville Tivy vs. Boerne Champion, 7:30 p.m.
Laredo Johnson vs. Southwest, 7:30 p.m.
South San vs. Laredo Alexander, 7:30 p.m. at Laredo SAC
Laredo United vs. Eagle Pass, 7:30 p.m.
Clark vs. Warren, 7:30 p.m. at Gustafson Stadium
Jay vs. O’Connor, 7:30 p.m. at Farris Stadium
Steele vs. East Central, 7:30 p.m.
Smithson Valley vs. New Braunfels Canyon, 7:30 p.m.
New Braunfels vs. Wagner, 7:30 p.m. at Rutledge Stadium
Judson vs. Clemens, 7:30 p.m. at Lehnhoff Stadium
Lee vs. Madison, 7:30 p.m. at Comalander Stadium
Reagan vs. Johnson, 7:30 p.m. at Heroes Stadium
Ingram Moore vs. Cole, 7:30 p.m.
Universal City Randolph vs. Lago Vista, 7:30 p.m.
Van Vleck vs. Yoakum, 7:30 p.m.
Taft vs. Cotulla, 7:30 p.m.
Mathis vs. Jourdanton, 7:30 p.m.
Johnson City vs. Blanco, 7:30 p.m.
Florence vs. Comfort, 7:30 p.m.
Boling vs. Schulenburg, 7:30 p.m.
Dilley vs. Nixon-Smiley, 7:30 p.m.
Poth vs. Karnes City, 7:30 p.m.
Natalia vs. Stockdale, 7:30 p.m.
Brackett vs. Mason, 7:30 p.m.
Junction vs. Sabinal, 7:30 p.m.
Kenedy vs. Refugio, 7:30 p.m.
Yorktown vs. Shiner, 7:30 p.m.
Leakey vs. Center Point, 7:30 p.m.
D’Hanis vs. Rocksprings, 7:30 p.m.
Runge vs. Charlotte, 7:30 p.m.
Falls City vs. Louise, 7:30 p.m.
Agua Dulce vs. Bruni, 7:30 p.m.
Central Catholic vs. Brownsville St. Joseph, 7:30 p.m.
Austin St. Michael’s vs. Cornerstone, 7:30 p.m.
Austin Brentwood Christian vs. Schertz John Paul II, 7:30 p.m.
Boerne Geneva vs. San Marcos Baptist, 7:30 p.m.
Shiner St. Paul Catholic vs. Hallettsville Sacred Heart, 7:30 p.m.
Milton Lee Academy vs. TMI, 7:30 p.m.
Saturday, Oct. 28
The Village School vs. St. Anthony, 2 p.m.
Holmes vs. Brandeis, 7 p.m. at Farris Stadium
Brennan vs. Taft, 7 p.m. at Gustafson Stadium
Churchill vs. Roosevelt, 7 p.m. at Comalander Stadium